PETRO-CANADA DURATRAN

Produktová rada hydraulickýc kvapalín DURATRAN pre traktory (THF) a univerzálne traktorové prevodové oleje (UTTO) výrazným spôsobom pomáhajú vášmu poľnohospodárstu, ťažbe, lesníctvu a stavebným strojom, pričom fungujú bezkonkurenčne  aj v tých najnáročnejších podmienkach. DURATRAN poskytuje bezkonkurenčný výkon pre zariadenia zo spoločným olejovým systémom pre mechanizmy prevodovky, diferenciálu, hydrauliky, pomocného pohonu, mokrej brzdy a posilňovača riadenia. 

Prečo používať DURATRAN?

ODOLNOSŤ VOČI ZLYHANIU

Produktová rada olejov DURATRAN výrazne predlžuje výmenné intervaly oproti odporúčaniam OEM výrobcov vďaka vysokej odolnosti voči tvorbe kalov, tvorbe karbónových usadenín a hustnutiu oleja.

RIADENÉ TRECIE VLASTNOSTI

Duratran udržuje vaše brdzy, spojku a pomocné mechanizmy v maximálnej možnej miere s vynikajúcou stabilitou v strihu a správnou rovnováhou medzi mazaním a trením.

NÍZKOTEPLOTNÝ

VÝKON

DURATRAN poskytuje skutočne nízky bod tuhnutia, vynikajúcu tekutosť aj pri extrémne nízkych teplotách, čo pomáha a zároveň chráni vaše stroje pri studených štartoch. 


OCHRANA PROTI OPOTREBENIU 

DURATRAN poskytuje excelentnú ochranu proti opotrebeniu ložísk, prevodov aj pri extrémne zaťažujúcim prevdzádzkovým podmienkam.