PETRO-CANADA DURON

Rada Petro-Canada DURON™ sú motorové oleje najnovšej generácie pre dieselové aj benzínové motory. Zaistujú špičkový výkon, veľmi vysokú ochranu proti opotrebeniu, zvyšuju efektivitku a v neposlednom rade znižujú spotrebu paliva a tým aj prevádzkové náklady. Sú navrhnuté, aby prekonávali najnovšie špecifikácie ACEA E6, E7, E9 a API CK-4, CJ-4 a všetky predchádzajúce. Vysoko prekračujú najprísnejšie štandardy výkonov motorových olejov, zaručujú predĺžené výmenné intervaly a excelentný výkon v širokom spektre prevádzkových poodmienok a teplôt.  

ČO VÁM PRINÁŠA DURON?

Prejsť na motorové oleje rady DURON neznamená iba zmeniť značku. Svojím pokrokovým zložením, HT čistým základovým olejov a vysoko výkonnym balíkom aditív získate nekompromisný celoročný výkon, pokročilú ochranu motoru, lepšiu nízkoteplotnú čerpateľnosť, zníženie spotreby paliva, vyššiu čistotu piestnych krúžkov a v neposlednom rade aj vyššiu ochranu pred zanášaním filtrov pevných častíc. 

DURON™ HP

Vysokovýkonný (High Performance) motorový olej pre nákladné a stavebné stroje

DURON™ SHP

Vysokovýkonná séria (Super High Performance) motorových olejov pre nákladné a stavebné stroje

DURON™ UHP

Vysokovýkonná séria (Ultra High Performance) motorových olejov pre nákladné a stavebné stroje

Ak Vás zaujala rada DURON a chceli by ste vedieť ako Vám dokáže znížiť prevádzkové náklady, kontaktuje nás a my Vám navrhneme optimálne riešenie pre Váš vozový park. 
DURON TO DOKÁŽE !
  • HT číry základový olej
  • Vysoko výkonný balíček aditív
  • Predĺžené intervaly
  • Úspora paliva
  • Menej odstávok strojov kvôli servisu
  • Úspora penazí