ČO JE TO DEKARBONIZÁCIA?

BG dekarbonizácia je unikátny proces odstranenia pevných uhlovodíkových usadenín chemickou cestou, bez zložitej, drahej a nebezpečnej mechanickej procedúry. Tieto usadeniny vznikajú pôsobením vysokých teplôt na uhlovodíkové látky alebo počas spaľovania paliva. Súčasti motorov, prevodoviek, diferenciálov a ďalších systémov sa časom začnú zanášať karbónovými usadeninami, ktoré vznikajú pôsobením vysokých teplôt na uhlovodíkové látky (palivo, oleje). Tieto usadeniny začnú postupne zanášať sacie a výfukové ventily, vstrekovacie trysky, spalovaciu komoru, výfukový systém, katalyzátor a filter pevných častíc, čo spôsobuje stratu výkonu motoru, klepanie motoru, zlé štartovanie. Odstránenie týchto usadenín z motorov, prevodoviek a ďalších súčastí sa nazýva dekarbonizácia. 

DVA SPôSOBY DEKARBONIZÁCIE

PROFESIONÁLNA DEKARBONIZÁCIA, ktorá sa vykonáva v autorizovanom servise pomocou špeciálnych BG prístrojov sa odporúča u motorov, ktorá majú najazdené od 50 tisíc km alebo pri značných problémoch. 

KOMPLETNÁ DEKARBONIZÁCIA (sada troch výrobkov v jednom balení) je preventívny servis, ktorý sa vykonáva každých 15 tisic km od nového vozidla, alebo po profesionálnej dekarbonizácii. Tento pravidelný preventívny servis zaistí, aby sa v motore nevytvárali usadeniny, motor bude vždy v dobrej kondícii a nebude už potrebné ho napájať na prístroje BG. 


Chcem profesionálnu dekarbonizáciu

Chcem kompletnú dekarbonizáciu

Spoločnosť BG Products, Inc. je držiteľom certifikátov
ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001

BG Products, inc. 

Spoločnosť BG Products, Inc. vyrába a distribuje široký sortiment špeciálnych maziv, vazelín, chemických aditiv a čistiacich kvapalin po celom svete. Výrobky BG sú distribuované nezávislými distribútormi vo viac ako 60 štátoch sveta. Medzinárodné sídlo BG, rovnako ako výrobné haly na výrobu produkov, spoločne s výzkumnými a automobilovými zkúšobnými laboratóriami sa nachádzajú na brehu rieky Arkansas v centre mesta Wichita v Kansase. Od založenia spoločnosti v roku 1971 bolo cieľom poskytovať dokonalé výrobky a profesionálne služby. Spoločnosť BG Products, Inc. získala niekoľko ocenení, uznanie a schválenie OEM výrobcov za kvalitu výrobkov a služieb. V závislosti na vývoji nových konštrukcií motorov drží krok s vývojom a reaguje na trh,  na rôzne zmeny kvality paliva, jazdné podmienky a rovnako bola schopná sa podriadiť čoraz prísnejším predpisom v oblasti životného prostredia.